Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.
Partnerem külföldi tulajdonban lévő cég. Kimagasló minőségű patikai termékek forgalmazásával foglalkoznak.

Csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba.

Feladatok:
  • Számlázás (6 országra kiterjedően)
  • Bejövő számlák érkeztetése
  • Átutalási megbízások rögzítése
  • Költségek allokációja
  • Könyveléshez szükséges anyagok biztosítása a külsős könyvelők részére
  • Könyvelőkkel, partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben
  • Döntéshozatali folyamatokban való részvétel
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2 év pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat, számlázásban való jártasság
  • Angol középfokú nyelvtudás (írásban és szóban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (főleg excel), valamilyen számlázó program ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+bónusz)
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek
Munkavégzés helye:
  • Árpád híd vonzáskörzete
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre