www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
A lehetőségről

Partnerünk az amerikai tulajdonban lévő Acelity nevű multinacionális vállalat, mely orvostechnológiai eszközök gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Budapesten 2010 óta üzemel az SSC-jük, melyben globális pénzügyi folyamatok támogatását látják el. Nagyon fiatalos és dinamikus multinacionális környezetben remek karrierlehetőségeket biztosítanak pályakezdő és junior szakemberek számára. Amennyiben Te is úgy érzed, hogy kipróbálnád magad egy ilyen multinacionális környezetben és érdeklődsz a pénzügyi területek iránt, akkor jelentkezz, mert jelenleg több különböző részlegre is keresünk pénzügyi munkatársakat.

Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok
  • Vevői számlák kezelése, ezekkel kapcsolatos problémák felkutatása
  • Számlázási folyamat ellenőrzése, esetenként manuális korrekció
  • Vevői kifizetések monitorozása
  • Beérkező pénzösszegek allokálása megfelelő vevőszámlához
  • Bank rekonsziliáció végrehajtása
  • Rendszeres és ad-hoc riportok elkészítése
  • Havi zárásokban való részvétel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (AP, GL)
  • Kapcsolattartás különböző stakeholderekkel
  • Különböző folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel
Elvárások
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma preferáltan pénzügyi, közgazdasági területen
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos Excel tudás
  • Jó time-menedzsment képesség
  • Precizitás, proaktivitás
  • Talpraesett, önálló munkavégzés
  • Hasonló pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.02.05.