www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 65 napja lejárt

Önkormányzati tulajdonú gazdasági társaság

pénzügyi munkatársat keres

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS POZÍCIÓBA

Feladatok:

  • Pénztárosi teendők teljes körű ellátása
  • Pénzügyi nyilvántartások készítése, kezelése
  • Pénzkezelés és az ehhez kapcsolódó bizonylatok kiállítása
  • Készpénzes, bankkártyás fizetések ellenőrzése, könyvelése
  • Vevő számlák kiállítása és könyvelő programban történő rögzítése
  • Irattározási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú pénzügyi-, számviteli ügyintézői végzettség
  • MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel)
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Személyes tulajdonságok:

  • Precizitás, numerikus készség, figyelem megosztás képessége, segítőkészség, empátia, udvariasság

Előnyök:

  • Minimum 2 éves pénztárosi, pénzügyi területen végzett gya-korlat
  • XVII. kerületi lakóhely
  • RLB program ismerete

Jelentkezni bérigény megjelölésével kiegészített fényképes szakmai Önéletrajz megküldésével lehet az alábbi email címre.

Jelentkezési határidő: 2017. október 25.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű