www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 185 napja lejárt

„Autókat építünk”
Önrakodó daruk, konténeremelők, kosaras autók, személyemelők
kivitelezése, értékesítése, szervizelése

pozícióba keresünk új kollégát

Feladat:

  • belső pénzügyi feladatok ellátása, számlák kezelése
  • kimenő számlák kiállítása
  • költség számlák feldolgozása, nyilvántartásban való rögzítése
  • szállítások szervezése
  • partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárás:

  • gazdasági, pénzügyi végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat
  • magabiztos számítógépes ismeret (excel, word)
  • középfokú – kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • B kategóriás járművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • bejelentett munkaviszony
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: ASZÓD
Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét az alábbi email címre várjuk.

GIF Modul Kft - 2170 Aszód, Falujárók útja 40.
www.gifmodul.hu

Helyek Aszód
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol