www.cvonline.hu

Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 628 napja lejárt

A

Szega Camembert Kft.

pályázatot ír ki az alábbi pozíció betöltésére:

Pénzügyi Munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlaforgalom kezelése, bejövő számlák - forint és deviza - ellenőrzése, iktatása
  • Számlák pénzügyi teljesítésének előkészítése
  • Pénzügyi kimutatások, jelentések készítése
  • Bevételek-kiadások kezelése, szállítói folyószámla egyeztetés
  • Árak tervezése és kezelése
  • Bér-, munkaügyi adminisztráció
  • Leltárfolyamatok kezelése
  • Könyvelő irodával történő kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi szakirányú képzettség mellett elvárásaink közé tartozik a precizitás, pontosság és a lelkiismeretes munkavégzés valamint a magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Változatos munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú foglalkoztatottság
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Diósd

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő