Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi munkatárs / pézügyi asszisztens

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Budapest, III. kerület, Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Megbízó cégünk több televízió csatorna tulajdonosa. Jó hangulatú csapatukba keressük

Pénzügyi munkatárs / pénzügyi asszisztens

kollegájukat.

AMIT KÍNÁLUNK AZ ÖN SZÁMÁRA:

  • A pénzügyi területen változatos, szerteágazó, feladatok,
  • Fiatalos, lendületes csapatot, amelynek tagjaként kellően önálló feladatokat láthat el
  • Versenyképes bérezési rendszer

FELADATOK:

  • Számlázás, számlák iktatása, banki műveletek lebonyolítása
  • Utalások elindítása, teljesítési igazolások beszerzése
  • Kapcsolattartás a külső könyvelőirodával, könyveléselőkészítés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (pénzügyi kérdésekben)

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú pénzügyi, számviteli végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat pénzügy, számlázás, stb. területen
  • MS Windows / Levelező rendszer / Office rendszer felhasználói szintű ismerete, illetve Excel használat
  • Precizitás, pontosság
  • Mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III kerület, Lajos utca

Részleg

Pénzügy

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
III. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre