www.cvonline.hu
Pénzügyi munkatárs (Hajdú-Bihar megye) INTS/11/105

Hajdú-Bihar megyei partnercégünk részére keresünk

Pénzügyi munkatársat

Partnercégünk egy megújult szereplő a hazai piacon, amelynek alapítója egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező építőipari vállalat. Vállalkozásuk célja, hogy egy egyedülálló, kiváló  német minőségű automatizált technikával, családi házakat és középületeket építsen. Folyamatosan bővülő, fiatalos csapatukba keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

  • Pénzügyi és számviteli folyamatok lebonyolítása
  • Pénzügyi asszisztens munkájának irányítása
  • A cég operatív pénzügyi tevékenységének koordinálása
  • Pénzügyi és gazdasági kimutatások, adatszolgáltatások készítése
  • Kapcsolattartás a könyvelővel és az adhatóságokkal
  • Belső szabályzatok aktualizálása és elkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú pénzügyi végzettség
  • Gazdasági területen szerzett 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Rendszerszemlélet, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Polgár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Régió Hajdú-Bihar
Polgár
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű