www.cvonline.hu
Pénzügyi munkatárs (Bács-Kiskun) INTS/21/11

Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk

Pénzügyi munkatárs

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A számviteli tranzakciók könyvelésének biztosítása
  • A számvitellel kapcsolatos teljes irányítás
  • Adóbevallások, statisztikai jelentések készítése
  • Adófolyószámla felügyelete és egyeztetése
  • Pénzügyi utalások koordinálása
  • Kapcsolattarás és képviselet a szükséges szerveknél
  • Együttműködés a pénzügyi hatóságokkal, könyvvizsgálókkal

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Integrált rendszerek bevezetésében és használatában szerzett tapasztalat
  • US GAAP ismerete, kontrolling tapasztalat
  • Vezetői ismeretek
  • Termelő vállalati, multinacionális háttér

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre