Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (14-9184)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest, Budaörs

Hozzáadva: 2019.02.23.
Jelentkezési határidő: 2019.02.20.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS
(14-9184)

pozícióba.

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Pénzügyi kontroller támogatása,
  • Megbízások kezelése SAP-ban,
  • Bejövő számlák kezelése,
  • A transzferek előkészítése és jóváhagyása,
  • Statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt jelöltek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztos háttér, stabil munkahely.

A munkavégzés helye: Budapest és Budaörs határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „14-9184”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázatkezelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre