Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi kontroller

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 38 napja lejárt

Partnercégünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-oknak szánt megoldásaik például: e-számlázás, munkaügyi dokumentumok hitelesítése, biometrikus aláírás integrációja. Jelenleg pénzügyi csapatukba keresünk Pénzügyi kontroller pozícióba új munkatársat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:

  • Beérkező számlák ellenőrzése
  • Kiállított számlák betöltése vállalati ERP rendszerbe
  • Havi terv-tény elemzés készítése
  • Éves tervezési folyamatban való aktív részvétel
  • Projekt-kontrolling feladatok ellátása
  • Hatékonyság javító javaslatok előkészítése
  • A pénzügyi folyamatok ellenőrzése, koordinálása
  • A belső szabályzatok folyamatos felülvizsgálata
  • Szoros együttműködés más társosztályokkal (értékesítés, IT/üzemeltetés, ügyfélszolgálat, jog)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Nyitott, proaktív személyiség
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség

Előny:

  • AX / D365 ismeret
  • Salesforce.com ismeret

Amit partnercégünk kínál:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Összetartó és dinamikus csapat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek
  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahely
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó
  • Sportolási lehetőség (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre