Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi kontroller

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Minden a 70-es években kezdődött. A Bognár család azóta készít borokat, ma pedig már 100 hektáron gazdálkodik a cég. Villányban és Tállyán van borospincénk, ahol saját boraink készülnek. 60 hazai borászattal kötöttünk együttműködést, az ő boraikat is képviseljük. A borkészítés mellett pálinkát főzünk, valamint a sokak számára ismerős ÁGI szörp és számos kisüzemi sör is fontos része a termékportfóliónak.

Kontrolling csapatunk új tagját keressük budaörsi irodánkba az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • részvétel a kontrolling rendszer kialakításában
  • pénzügyi elemzések készítése
  • a cégcsoport terv-tény adatainak elemzése, javaslatok megfogalmazása pénzügyi szempontból
  • beruházási riportok készítése
  • az éves tervezés megvalósítása kontrolling szempontból
  • aktív együttműködés a sales kontrollinggal
  • management és tulajdonosi riportrendszer kidolgozása és működtetése

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • kontroller pozícióban 3-5 év tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások - különösen az Excel - felhasználói szintű ismerete
  • proaktív személyiség,
  • strukturált, analitikus gondolkodásmód
  • pontosság, precizitás

A jelentkezéseket várjuk 2019. július 1-ig a pozíció megjelölésével.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre