Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI KONTROLLER (14-9389)

HumanField Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI KONTROLLER

(14-9389)

pozícióba.

Feladatok:

  • A kontrolling rendszer működtetésében és fejlesztésében való közreműködés,
  • Heti, havi, éves tervezésben való aktív részvétel,
  • Terv és tény adatok elemzése, zárási folyamatok lebonyolítása,
  • Riportok elkészítése, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás,
  • A társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség,
  • Kontrolling területen szerzett néhány éves tapasztalat (előny: multinacionális környezetben szerzett tapasztalat),
  • Aktív, jó angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9389”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre