Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi igazgató (Győr)

  • Hire-One Kft.
  • Győr
  • A hirdetés 67 napja lejárt

Pozíció leírása:

Egy 6 fős csoport irányításán keresztül a vállalat pénzügyi feladatainak összefogása (számvitel és kontrolling);
Riportolás az európai központ számára;
Dotted line riportolás a gyárigazgató részére, ill a magyarországi gyár teljeskörű supportja;
Döntések előkészítése, szerződések átnézése, fejlesztési tervek kidolgozása;
Budget készítés és terv/tény elemzések készítése;
Operatív kontrolleri feladatok ellátása;
Beszámoló összeállítása.

Követelmények:

Gazdasági diploma
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Kontrolling vezetői tapasztalat gyártó vállalatnál

Munkavégzés helye:

Győr

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Angol nyelvű önéletrajzát várom a fenti címre.  Köszönöm!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés, bónusz, vállalati gépjármű

Iratkozzon fel állásértesítőre