Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok/diákmunka - Kaposvár

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Kaposvár

Hozzáadva: 2019.10.10.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

Pénzügyi gyakornokot/diákot keresünk saját csapatunkba, fizetett gyakorlati helyet kínálunk hosszabb távra!

A Viapan Group, Magyarország, egyik meghatározó humán erőforrással foglalkozó cége, Pénzügyi gyakornokot/diákot keres saját csapatába!

Feladatok:

  • Számlák pontos, precíz, elkészítése.
  • Számlák dokumentálása és továbbítása az illetékes munkatársak részére.
  • Folyamatos kapcsolattartás a könyvelésen dolgozókkal.
  • Folyamatos kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal és a felettessel.
  • Telefonok fogadása.
  • E-mailek küldése, olvasása és továbbítása.
  • Belső levelezőrendszer használata.
  • Pénzügyi csoport folyamataiban való fokozatos bekapcsolódás.
  • A belső folyamatok kialakításában való aktív részvételi lehetőség.
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárás:

  • Legalább középfokú végzettség, minimum érettségi.
  • Közgazdaságiban szerzett tanulmány előnyt jelent, de nem elvárás!
  • Folyamatos nappali tagozatos hallgatói jogviszony!
  • Minimum heti 20 órás munkavégzés vállalása.
  • Ha ennél többet tudsz vállalni, az előnyt jelent, de nem elvárás!
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Megbízható, logikus gondolkodású személyiség.
  • MS-Office programok ismerete, melyeket nálunk még tovább bővíthetsz.
  • Az ideális jelölt jó problémamegoldó képességgel rendelkezik és nyitott az új ismeretek iránt.
  • Szeretne tapasztalatot szerezni egy olyan volumenű cégnél, ami később jó ajánlólevél lehet a karrierépítésed során.
  • Fizetett gyakorlati helyet biztosítunk, akár hosszabb távon is!
  • Kizárólag olyan diákot keresünk, aki későbbi tanulmányaikra gyűjt, vagy egyszerűen csak önálló jövedelmet szeretne.

Ami kínálunk:

  • Megbízható gyakorlati hely.
  • Valódi feladatok. (Nem a kávéfőzést fogjuk megmutatni, és nem fénymásolásból fog állni a napod!)
  • Biztos jövedelemmel járó munkavégzést ajánlunk.
  • Fizetjük a gyakorlati óráidat!
  • Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzésben, előre egyeztetve végezheted feladataidat, ahogy neked megfelel.
  • Diákmunkában szerzett szakmai tapasztalattal fogsz rendelkezni.
  • Fiatalos, magas szintű tudással rendelkező pénzügyi munkatársak kezei között fejlődhetsz.
  • Számlázásban és könyvelési feladatok előkészítésében szerzett tapasztalattal bővülnek ismereteid.
  • Amíg nálunk vagy, teljes értékű tagja lehetsz csapatunknak!
  • Jól felszerelt munkahelyi környezetben dolgozhatsz.
  • Tanulmányi elfoglaltságaidat rugalmasan kezeljük!
  • Gyakorlati idődet természetesen igazoljuk!

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben szeretnél diákként dolgozni, mert szükséged van egy jó gyakorlati helyre és még fizetést is szeretnél, kérjük, küldd el hozzánk fényképes önéletrajzod a hirdetésben szereplő e-mail címre!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre