Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VII. kerület

Hozzáadva: 2020.01.11.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

A PTA-Diamond Kft.-ét 1990-ben azzal a céllal alapítottuk meg, hogy mind a hazai, mind a nemzetközi cégek számára magas színvonalú pénzügyi, számviteli, adóügyi és kontrolling szolgáltatást nyújtsunk! Széleskörű kapcsolati háttérrel rendelkezve kívánjuk gazdasági társaságok, fióktelepek, egyéb szerveztek teljes körű könyvelési, bérszámfejtési, könyvvizsgálati és adó tanácsadási feladatait ellátni.

Feladatok:

  • Könyvelési anyagok rögzítése/adatrögzítés
  • Pénzügyi osztály támogatása
  • Adatok feldolgozása és elemzése
  • Kapcsolattartás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív jogviszonyú hallgató pénzügyi területen
  • Magas szintű MsOffice ismeretek
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban)

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között végezhető diákmunka
  • minimum heti 20-25 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1250 Ft/óra
  • Karrierlehetőség
  • Gyors fejlődési lehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek VII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2020.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre