Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.22.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.

A Mylan Kft. a világ egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalata, termékeivel mintegy 145 országban van jelen.

Feladatok:

  • Pénzügyi projektekben való részvétel
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Heti havi és negyedéves riportok készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret (főleg Excel)
  • Pénzügyi terület iránti érdeklődés
  • Hatékony és határozott problémamegoldó készség
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság
  • Heti 20-25 óra vállalása

Miért jó a Mylan Kft.-nél dolgozni?

  • Órabér: Bruttó 1200 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmád több területébe is betekintést nyerhetsz, ugyanis mozoghatsz a különböző területek között.
  • Hosszútávú diákmunka
  • A végzettséged megszerzésé után lehetőséget kaphatsz egy fix pozíció megszerzésére
  • Barátságos, színvonalas munkakörnyezet
  • Masszázsfotel, gyümölcsnap, jógára helyiség, futóklub
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Monotonitás tűrés

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
A jelentkezéshez kérlek csatolj egy angol nyelvű önéletrajzot is.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre