Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.07.03.

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Feladatok:

  • Vevő és pénzeszközkezeléshez kapcsolódó projekt munkák, illetve a projekt csapat támogatása
  • Prezentációk összeállítása
  • Projekt megbeszélésről jegyzőkönyv vezetése
  • A projekt haladásának követése és arról való jelentés készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, rendszerszemléletű gondolkodás

Munkaidő:

Hétfő-péntek, 08:00-17:00  között heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég speciális üzletágának működésébe
  • Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre