Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

A debreceni National Instrumentshez Pénzügyi gyakornokokat keresünk. A gyakornoki program a számvitel, pénzügy, könyvelés és kontrolling területének megismerését tűzi ki célul valós üzleti környezetben, ahol napi szinten lehetőség nyílik a gazdasági események hatásának elemzésére. Aktuálisan a Costing és az Accounts Payable csoportokba várjuk új munkatársainkat.

Az NI Hungary Kft. több, mint 40 fős Pénzügy csapatában minden tehetséges és szakmai fejlődését szem előtt tartó hallgató/munkavállaló megtalálhatja azt a kihívást és magas szintű szakmai munkát, amely fontos ahhoz, hogy igazán jól érezzük magunkat a szakmánkban és a munkahelyen.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Accounts Payable / Bejövő számlák könyvelése
  • General Ledger / Főkönyvi könyvelés
  • Costing / Termeléskontrolling területek támogatása

Amit kínálunk:

A gyakornoki program keretein belül a vállalati pénzügyek és számvitel gyakorlati alkalmazásának megismerése. Munkatapasztalat szerzése már az egyetemi évek alatt, rugalmas munkaidő beosztással, alkalmazkodva az iskolai teendőkhöz.

Követelmények

  • Tanulmányok végzése felsőoktatási intézmény Számvitel/Pénzügy/Kontrolling szakán
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Nappali, vagy levelező tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 1,5 évig aktív hallgatói jogviszony (nappali vagy levelező tagozaton)
  • Legalább heti 25 óra munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Angol magas szintű ismerete és beszédkészség

Cégünkről:

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre