Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Pénzügyi gyakornok román/cseh/szlovák és angol nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.21.
Jelentkezési határidő: 2018.09.12.

Diák jogviszonnyal rendelkezel, de szeretnél a tanulás mellett a munka világába is belekóstolni?
Érdekel a pénzügy és a könyvelés?
Épp egy amerikai multinál képzeled el a karriered, és a fent említett nyelvek egykén is beszélsz?

TÉGED

Pozíció leírása / Job description

TÉGED keresünk, görgess lejjebb!
Mik lesznek a feladataid?
- Mérlegszámlák egyeztetése
- Könyvelési naplók előkészítése
- AP és AR könyveléshez kapcsolódó feladatok elvégzése
- Számlák rendezése és előkészítése

Elvárások / Requirements

Mivel kell rendelkezned?
- Aktív hallgatói jogviszony
- Alapszintű könyvelési ismeretek
- Aktív angol és román/cseh/szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Mit biztosítunk mi?
- Kimagasló juttatások
- Nemzetközi környezet
- Kiváló munkakörülmények
- Változatos munka

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre