Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok (Financial Shared Service Center)

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Pénzügyi gyakornokot

keresünk

a debreceni National Instruments Hungary Kft. pénzügyi szolgáltató központjába! Nagyszerű lehetőség, ha az egyetemi éveid alatt szeretnél releváns szakmai tapasztalatokat szerezni családias, nemzetközi környezetben, egy támogató csapat részeként.

Főbb feladataid lesznek:

  • Beérkező szállítói számlák könyvelése, azok kifizetése
  • Banki egyeztetések készítése, egyéb hóvégi feladatok ellátása
  • Felmerülő kérdések és problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
  • Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

A pozíció betöltéséhez elvárt:

  • Főiskolai/egyetemi aktív hallgatói jogviszony
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Jó számítógépes ismeretek (MS Excel, Word)
  • Kitűnő a kommunikációs készségek mind szóban és írásban
  • Elkötelezettség a kiváló munkavégzés iránt
  • Vevőközpontúság

Előnyt jelent:

  • Közgazdasági tanulmányok folyamatban
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Orosz nyelvtudás előny

Cégünkről:

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre