Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok - diákmunka (XIII. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 118 napja lejárt

Pénzügyi gyakornok

Pénzügyi területen képzeled el a jövőd? Szeretnéd kamatoztatni ismereteidet és valós munkatapasztalatot szereznél?

Partnerünk amerikai vegyipari cég globális pénzügyi szolgáltatásait végzi Magyarországon. Támogatásukra keresünk lelkes diák kollégát az alábbi feladatok ellátására:

  • Banki kivonat elemeinek könyvelése
  • Banki tranzakciók/tételek könyvelése
  • Banki adatok frissítése változtatások esetén, ezen adatok napi szintű ellenőrzése elektronikus adatbázisban
  • Napi ad-hoc riport biztosítása kérés esetén
  • Audit során felmerülő adminisztratív támogatás

Elvárás:

  • Folyamatban lévő aktív/passzív hallgatói jogviszony pénzügyi területen
  • Pontosság, precizitás
  • MS Office ismeretek (Excel, Word)

Amit Partnerünk nyújt:

  • Folyamatos betanítás és szakmai támogatás
  • Jó közlekedés
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Ingyen kávé/tea/gyümölcs
  • Felszerelt konyha
  • Előrelépési lehetőségek
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Idegen nyelvoktatásban való részvétel

Munkaidő:
Hétköznaponként 9:00 és 17:00 között

Elvárások:
MS Office ismeretek (Excel, Word)

Szükséges nyelvtudás:
Angol erős középfok

Kiválasztásnál előnyt jelent:
Spanyol nyelvismeret

Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1200 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre