Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi folyamat specialista (ERP Key User)

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Ács
  • A hirdetés 97 napja lejárt

Pozíció leírása:

Saját fejlesztésű ERP rendszerrel kapcsolatos napi szintű problémák összegyűjtése, megoldások megtalálása vagy probléma eszkalálása az informatikai részleg/vezetőség felé;
Pénzügyi folyamatok változtatásainak intézése, mindezek dokumentálása;
IT fejlesztés után a rendszer tesztelése, teszteredmények kiértékelése;
Kollégákkal egyeztetések a pénzügyi folyamatokkal kapcsolatban;
Új igények teljeskörű intézése (pl. jogszabály módosítás, vezetői módosítási kérés) - a folyamat teljeskörű kidolgozása egy projektcsapatban;
Amennyiben szükséges külső IT szolgáltatók bevonása, velük kapcsolattartás;
Oktatások tartása a kollégáknak;
Jogosultsági csoportok kezelése;
Pénzügyi kontrollok kialakítása, fejlesztése;
Riportok fejlesztése a pénzügyi csapat igényei alapján.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Min. 5 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat (akár hasonló vagy könyvelő vagy kontroller munkakörben)
Aktív angol nyelvtudás
Valamilyen ERP rendszer ismerete
Kiváló Excel tudás
Rendszerben való gondolkodás
Sokrétű feladatok kezelése, kiváló priorizáló képesség
Rugalmas hozzáállás
Önálló feladatvégzés, nagyon jó problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

Komárom régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-52-58

Amit nyújtunk

Work-life balance
Fiatalos csapat
Humánus, támogató menedzsment
Cafeteria, teljes bejárástámogatás
Bónusz
Képzések, külföldi utak

Helyek Ács
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre