Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi és számviteli ügyintéző

  • CBA L és F Kft.
  • XIV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Bolti vegyes kiskereskedelemmel foglalkozó vállalat gazdasági osztálya Budapest 14. kerületi irodájába

pénzügyi és számviteli ügyintéző

munkatársat keres.

Feladatok:

  • kereskedelmi egységek teljes körű könyvelése
  • bevallások, statisztikai jelentések, kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a partnerekkel, folyószámla egyeztetés

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • önálló és pontos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Előny:

  • szakmai tapasztalat

Pályakezdők jelenzését is várjuk!
Fényképes önéletrajzot, bérigény megjelölésével várjuk.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre