Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi és számviteli gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Kiskunhalas

Hozzáadva: 2019.07.15.
Jelentkezési határidő: 2019.07.24.

A Budapest Bank kiskunhalasi fiókjába kínálunk most egy kiváló lehetőséget szakmai tapasztalat szerzésére illetve a szükséges gyakorlat letöltésére egyaránt! Kötetlen munkaidőt ajánlunk, legalább fél éves időtartamra, heti minimum 20 óra munkaidővel!

Itt valóban betekintést nyerhetsz a banki termékek és folyamatok működésébe, önállóságot és magabiztosságot tanulhatsz és jó kapcsolatokat építhetsz!

Feladatok:

  •  meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása,
  •  proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése,
  •  az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • legalább fél éves gyakorlati idő eltöltése
  • minimum heti 20 óra vállalása
  • pénzügyi és számviteli alapismeretek

Munkaidő

  • hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben, a kiskunhalasi fiókban

Amit kínálunk

  • bruttó 1121 Ft/óra diákbér
  • a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • meggyőző kommunikációs készség
  • kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • rendkívül jó priorizálási és időgazdálkodási képesség
  • alkalmazkodás a Budapest Bank kultúrájához

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Kiskunhalas
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.07.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre