Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi és számviteli gyakornok - lakosság

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.14.

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót Pénzügyi és számviteli gyakornok - lakosság pozícióba, a győri bankfiókba.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása
  • Proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai nappali aktív (vagy 25. életévét be nem töltött passzív) hallgatói jogviszony
  • Legalább heti minimum 20 óra vállalása
  • Felhasználói szintű Ms.Office, legfőképpen Excel használat
  • Pénzügyi és számviteli alapismeretekkel rendelkezel

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 08.00-16.00 között, előre egyeztetett beosztás alapján, heti minimum 20 órában.
Beléptetésedhez szükséged lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés
  • Kötetlen munkaidő
  • Vezető – és utánpótlásképző programok
  • Versenyképes gyakornoki fizetés - bruttó 1121 Ft/óra díjazás
  • Megbecsülés
  • Barátságos csapat, közvetlen légkör
  • Innovatív munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • Hasonoló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 hónapnál nem régebbi, 3 pontos Erkölcsi bizonyítvány megléte

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek Győr
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.05.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre