Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi és Kontrolling Vezető (CVO_FC_19)

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.
Régió: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.08.30.
Jelentkezési határidő: 2019.09.01.

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több mint 800 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Pénzügyi és Kontrolling Vezető

(CVO_FC_19)

Feladatai:

  • A pénzügy & kontrolling (F&C) szervezet szakmai vezetése, tevékenységek koordinálása a vállalati fejlesztések irányának megfelelően.
  • Üzleti folyamatokra fókuszál és fejleszti őket.
  • Aktívan támogatja mindhárom világszintű termelési területet (Gumi, Busz, Sín) a pénzügyi célok elérésében, a hatékonyság növelésében és a költségek optimalizálásában.
  • Elkészíti az éves költségvetést, a költségstruktúra alapján meghatározza az aktuális kalkulációs sémát, és az ezen alapuló árképzési stratégiát.
  • Azonosítja és elemzi a tervezett és aktuális eredmények közötti eltéréseket, támogatja a területeket a megfelelő korrektív intézkedések meghatározásában és végrehajtásában.
  • Felel a vállalat havi és éves pénzügyi zárásainak, adóbevallásainak és transzferár dokumentációinak elkészítéséért.
  • Felelős a F&C szervezet, munkatársak, valamint adminisztratív folyamatok hatékony fejlesztéséért.
  • Kimutatásokkal, elemzésekkel, kiértékelésekkel, üzleti tervekkel, valamint ROI kimutatásokkal támogatja a döntési folyamatot.
  • Biztosítja a cég fejlesztéséhez szükséges hosszú távú likviditást.
  • Befektetési- és hosszú távú terveket készít.
  • Használja a kockázatok korai felismerésére szolgáló irányítási eszközöket, részt vesz a korrekciós intézkedések végrehajtásában.

Elvárásaink:

  • Közgazdász diploma pénzügy-kontrolling szakirányon, vagy szakirányú gazdasági mérnök végzettség.
  • Több éves multinacionális gyártóvállalati tapasztalat pénzügy-kontrolling területen.
  • Vezetésben szerzett gyakorlat.
  • Adózási, jogi és transzferár ismeretek.
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat, műszaki érzék, Lean-szemlélet.
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban, német nyelvtudás előnyt jelent.
  • Magabiztos MS Office-ismeret és SAP-ismeret.
  • Nyitott, magabiztos személyiség, aki képes másokat motiválni.
  • Stratégiai és analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer
  • Sokszínű feladatkör, széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint angol és / vagy német nyelven várjuk.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon (www.hubner-group.com/hungary) az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt. Hirdetésünkre való jelentkezésével elfogadja a fenti adatvédelmi tájékoztatót.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Részlegvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre