Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ÉS IRODAI ASSZISZTENS (RÉSZMUNKAIDŐS LEHETŐSÉG)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.08.26.
Jelentkezési határidő: 2019.09.23.
Megbízónk holland tulajdonú, családias hangulatú vállalat, akik fagyasztott és hűtött hasábburgonya termékeikkel fontos szereplői a gasztronómiai piacnak. Több, mint 100 országba szállítják termékeiket, neves éttermeket és gyorséttermeket is partnereik között tudhatnak.

A folyamatosan növekvő vevői igények kielégítésére bővítés céljából keresünk számukra
PÉNZÜGYI ÉS IRODAI ASSZISZTENS
pozícióba kollégát a Budaörsön található irodájukba.

Az alábbiak szerint alakulnának a feladataid:
Számlázás:
  • Rendelések ügyviteli rendszerben történő rögzítése, ezek alapán számlák kiállítása
  • Szállítólevelek szortírozása és összekapcsolása a számlákkal
  • Kintlévőségkezelés
  • Postázás

Irodai adminisztráció:
  • Beérkező posta kezelése, iktatása
  • Dokumentumok, szerződések iktatása, archiválása
  • Adatszolgáltatás a hatóságok (KSH, NÉBIH) és a partnerek felé (főként forgalmi adatok kapcsán)
  • Raktárkészlet nyilvántartása, ellenőrzése
  • Egyéb ad hoc feladatok

Helyettesítés esetén:
  • Kamionos rendelések felvétele, központtal való egyeztetése, szállítás koordinálása a szállítópartnerekkel

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év tapasztalat számlázás, pénzügyi asszisztencia terén
  • Angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban - Az anyavállalattal és a partnerekkel való kapcsolattartáshoz, belső vállalati rendszer kezeléséhez elengedhetetlen
  • Felhasználói szintű számítógépes és Office programcsomag ismerete
  • Kiváló szervező és probléma megoldó hozzáállás
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Amit a cég kínál:
  • Alapbér + cafetéria + bejárás támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Barátságos, korrekt és profi 6 fős csapat (az irodában Veled együtt 4 fő)
  • Rugalmasan alakítható munkaidő

Munkaidő:
  • Megállapodás szerint napi 4, 5 vagy 6 órában.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet frissített, magyar nyelvű önéletrajzod megküldésével pályázz!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre