www.cvonline.hu

Pénzügyi előadó

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

Kőbányai építőipari cég lehetőleg azonnali kezdéssel

keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • A számlarend alkalmazása.
  • Könyvelési munkák elvégzése.
  • Analitikák készítése.
  • Zárlati munkák elvégzése /részt vesz/.
  • Főkönyvi kivonatok készítése /részt vesz/.
  • Kimenő és beérkező számlákkal kapcsolatos feladatok elvégzése, beérkező számlák iktatása, kapcsolattartás beérkező számla kontrollinggal.
  • A bizonylati fegyelem folyamatos ellenőrzése.
  • Vevői számlákhoz kapcsolódó garanciális visszatartások könyvelése, ellenőrzése.
  • Banki átutalások kezelése.
  • Házipénztár kezelése.

Feltételek:

  • min. 3 éves könyvelés területen szerzett szakmai gyakorlat
  • középfokú közgazdasági végzettség (előny: mérlegképes könyvelői végzettség)
  • MS Office ismeretek
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismeret (előny: ORACLE program ismerete)
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • kiváló analitikus gondolkodás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény feltűntetésével az alábbiakban olvasható e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő