Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi Elemző

  • Randstad Hungary Kft.
  • Pest
  • A hirdetés 144 napja lejárt
Partnerünk, egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Budaörsi központjukba pénzügyi elemző kollégát keresnek határozatlan időre.
- Üzleti folyamatokról pénzügyi elemzések, kimutatások, prezentációk készítése;
- Éves és időszakos üzleti tervezési folyamatban való közreműködés;
- Értékesítői portfóliók értékelése és tervezése;
- Rendszeres és ad-hoc riportolás különböző adatbázisokból, rendszerekből.

Elvárás

- Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség;
- Min. 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
- Elemzői, analitikus gondolkodásmód;
- MS Office magas szintű ismerete (Excel, Access);
- Középfokú angol nyelvtudás (B2)

Amit nyújtunk

- rugalmas környezet
- változatos projektek
- home office lehetőség
- kiemelkedő juttatási csomag

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző
Aktiválás időpontja 2018.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Pénzügyi elemző

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Havi eredmények elemzése; Eseti...
Mór, Székesfehérvár

Pénzügyi elemző - Székesfehérvár környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Fejér, Székesfehérvár

Elemző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank Békéscsabai Bankműveleti Közpon...
Békés