Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi elemző (Budapest)

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

VEZETŐ PÉNZINTÉZET

Pénzügyi elemző

munkatársat keres

Tanácsadói pozícióba / Senior tanácsadói pozícióba

Közép- és Nagyvállalati Területre

Feladatok:

Közép- és nagyvállalati ügyfélkörben vállalati és projekt finanszírozási ügyletekhez kapcsolódó elemzői feladatok (pénzügyi elemzés, piaci elemzés, biztosítékok értékelése, ügyfélminősítés, stb.) ellátása, finanszírozási struktúrák kialakításában aktív részvétel.

Pályázókkal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Legalább 4-5 éves gyakorlat közép-, nagyvállalati és/vagy projektfinanszírozáshoz kapcsolódó kereskedelmi banki elemzői vagy kockázatelemzői területen;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Jó íráskészség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, magas szintű angol írásbeliség (legalább szakmai angol nyelvvizsga);

Szükséges képességek:

  • Csapatmunkára való készség / képesség;
  • Erős elemzési képességek;
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség;
  • Folyamatszemlélet;
  • Vállalati, strukturált vagy projektfinanszírozási tapasztalat előny;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Felelősségteljes, kreatív munka;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Multinacionális munkakörnyezet;

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő, Finanszírozás, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre