Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető

  • FleetPlan Kft
  • Pécs, Baranya
  • A hirdetés tegnap lejárt

Cégünk bővülő csapatába

Pénzügyi csoportvezetőt

keres.

2008 óta működő, magyar tulajdonú, folyamatosan bővülő cégünk fő profilja a hűtött áruszállítása Magyarország egész területén.

Az országos lefedettségünknek köszönhetően képesek vagyunk Ügyfeleink szállítással kapcsolatos igényeinek kiszolgálására.

Feladatok:

  • Pénzügyi terület irányítása, fejlesztése, részvétel az üzleti tervezésben
  • A tulajdonos és a menedzsment döntéseinek szakmai támogatása
  • A cég pénzügyi (cash-flow, számvitel, kontrolling) rendszereinek menedzselése, irányítása, fejlesztése, ellenőrzése, eredmények, hibák, hiányok riportálása a vezetés felé
  • A pénzügyi csoport irányítása, ellenőrzése, támogatása, likviditás menedzsment, követeléskezelés felügyelete
  • Egyeztetés a könyveléssel, bérszámfejtéssel és a pénzügyi szolgáltatókkal, hó- és évvégi zárási feladatok támogatása
  • Kintlévőségek és kötelezettségek nyomon követése
  • Forint és deviza folyószámlák napi kezelése, számlák utalása, bankkal való kapcsolattartás, faktoring ügyintézés
  • Bizonylatok, teljesítési igazolások, jegyzőkönyvek, szállítólevelek adminisztrálásának felügyelete
  • Havi zárások és az éves beszámoló elkészítése, adatszolgáltatások a menedzsment és külső szervek felé, auditok irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Legalább alapfokú angol/német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos beállítottság

 Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre