Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető - Tatabánya környéke

  • T-HR Kft.
  • Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Közreműködés a társaság számviteli és adózási területének felelősségteljes irányításában. Évközi és év végi zárások előkészítése, elvégzése. Adatszolgáltatás a konszernbeszámolókhoz. Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, külső szolgáltatókkal, hatóságokkal. Beosztott munkatársak menedzselése, szakmai felügyelete.

Végzettség:
Gazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
KKV-k önálló gazdasági ügyvitelében szerzett min. 3 év gyakorlat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Megbízható német és/vagy angolnyelv-tudás. Regisztrált mérlegképes könyvelői vagy bejegyzett könyvvizsgálói státusz. Éves beszámolók, havi riportok összeállításában és elemzésében szerzett gyakorlat. Adózási tapasztalatok. Rendszerszemlélet. Magabiztos Excel, Word használat.

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Széles termékpalettával rendelkező, komoly szakértői csapatot foglalkoztató nemzetközi gyártó vállalat, amelynek magyarországi üzeme a cégcsoport legnagyobb gyártási egységévé nőtte ki magát.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre