Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi csoportvezető (határozott időre)

  • Az álláshirdetés 7 napja lett frissítve

Pénzügyi csoportvezető

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • a pénzügyi csoport munkájának koordinálása;
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése és jelentések készítése;
  • pénzforgalom működtetése;
  • kapcsolattartás a pénzintézetekkel;
  • kimenő- és bejövő számlák kezelése;
  • zárási feladatok ellátása;
  • kintlévőség kezelése;
  • aktív részvétel a gazdasági folyamatok szabályozásnak megfelelő működtetésében, illetve azok kialakításában.

Számunkra az ideális jelölt:

  • szakirányú felsőfokú (pénzügyi/számviteli) képesítéssel rendelkezik;
  • pénzügyi területen – csoportvezető munkakörben – minimum 3 év szakmai tapasztalata van;
  • felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat;
  • vezetői készségekkel rendelkezik;
  • határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség, precíz és pontos munkavégzés jellemzi;
  • jó problémamegoldó személyiség.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • nagyvállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál;
  • önálló munkavégzés;
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre