www.cvonline.hu
Pénzügyi csoportvezető (Fejér megye)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.23.
Hirdetés azonosító: 833664
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező Fejér megyei gyártó partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Pénzügyi csoportvezető

Feladatok:
- 3 fős szakmai csapat koordinálása
- cash flow tervezése, felügyelete
- állami támogatások elszámolásával kapcsolatos feladatok elvégzése
- kapcsolattartás a bankokkal
- cég képviselete könyvvizsgálatokon, szükséges információk átadása
- pénzügyi zárási folyamat előkészítése
- riportok készítése, pénzpiaci folyamatok követése

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- 5 év szakmai tapasztalat
- Erős, aktív angol nyelvtudás
- Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret
- MS Office magas szintű ismerete (Excel, PowerPoint)
- Logikus gondolkodás, analitikus képesség, lényeglátás
- Rugalmasság, alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó, új kihívásokat, feladatokat generáló környezethez
- Megbízható, precíz, önálló munkavégzés