Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Partnerünk az AbbVie Kft. gyógyszerészeti kutatás és fejlesztéssel foglalkozik. Egészségügyi problémákra keresi a megoldást a tudomány és az innováció segítségével.

Feladatok:

  • Pénzügyi csapat munkájának támogatása
  • Számlák karbantartása, rendszerezése
  • Riportok készítése

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti 20-25 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Igényes irodai környezet
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos Excel használat

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, akkor töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre