Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Jelenleg egy nívós budapesti hotel számára keresünk diák munkatársat pénzügyi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Riportok készítése
  • Pénztári ki- és befizetések adminisztrálása
  • Utazási elszámolások kifizetése
  • Készpénz bankba történő beszállításának előzetes adminisztrálása
  • Postázás

Elvárások:

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Precíz munkavégzés
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Heti minimum  25-30 óra vállalása (keddi napokon 8-12-ig mindenképpen ott kell lenni, illetve szerdai napon is pár órát valamikor, a többi teljesen rugalmas)
  • Előreláthatóan 2020. február végéig

Amit kínálunk

  • Bruttó 1280 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek VI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre