Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Partnerünk innovatív megoldásokat teremt a világ vízigényének kielégítésére. Munkájuk középpontjában olyan új technológiák megalkotása áll, amelyek a jövőben továbbfejlesztik a víz felhasználásának és újrafelhasználásának módjait.

Pozíció leírása / Job description

- Könyvelő kollégák támogatása
- Számlák kezelése
- Vevői kintlévőségek nyomonkövetése, fizetési felszólítások kiküldése
- Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, leltári számok kezelése
- Részvétel a havi zárásban
- Kapcsolattartás társosztályokkal
- Ad hoc adminisztrációs feladatok

Elvárások / Requirements

- Folyamatban lévő vagy befejezett pénzügyi OKJ-s képzés
- Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:
- Középszintű angol tudás
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Szuper csapat
- Modern irodai környezet

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre