Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.26.
Jelentkezési határidő: 2019.11.14.

A cégről

Pénzügyi Asszisztenst keresek multinacionális gyógyszeripari ügyfelem budapesti, 13. kerületi irodájába. Partnerünk a versenyképes fizetés mellett kis számú, összetartó csapatot, családias hangulatot, ugyanakkor professzionális munkakörnyezetet ajánl. A pozíció szülési szabadság idejére, előreláthatólag 1 évre szól.

A pozícióról

Pénzügyi Asszisztensi pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Közreműködés a munkáltató különböző compliance kötelezettségeinek teljesítésében (pl. egészségügyi partnerek felé nyújtott támogatások publikációs kötelezettsége, rendezvények jelentési kötelezettsége a szakmai felügyeleti hatóság részére).
  • A munkáltató érdekkörébe tartozó gyógyszerek vonatkozásában végzett promóciós munka során különféle projektekbe vont külsős partnerekkel és beszállítókkal személyes kapcsolattartás, a partnerek, beszállítók szerződéseinek előállítása, a szerződések státuszának naprakész nyomon követése.
  • Külsős partnerek és beszállítók által kiállításra kerülő számlák ellenőrzése, teljesítés igazolások kiállítása, a számlák háttér dokumentációjának összeállítása, ellenőrzése - különös tekintettel ezek pontosságára a vonatkozó törvényi előírásoknak megfelelően, ezek megfelelő archiválása.
  • Szükség esetén közreműködés a munkáltató egyéb adminisztrációs feladataiban.
  • Esetenként (főleg helyettesítés jelleggel) közreműködés a munkáltató irodájában felmerülő feladatok ellátásában, úgyis mint iktatás, postázás, vendégek fogadása, telefonkezelés, fénymásolás.

Kit keresünk

Az ideális jelölt felsőfokú végzettséggel és legalább egy évnyi, releváns (adminisztratív / pénzügyi asszisztensi) munkakörben szerzett munkatapasztalattal rendelkezik. A Navision, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete és az angol nyelv magabiztos, aktív használata elengedhetetlen a sikeres pályázáshoz. Kommunikatív, pontos, megbízható, kezdeményező jellemmel rendelkezők jelentkezését várjuk.

Mi a teendő most

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a honlapunkon keresztül: Link megjelenítése. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a jelentkezők nagy száma miatt kizárólag a kiválasztott jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.10.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre