Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Szakmunkásállások.hu
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

X. kerületi gyógyszeripari partnerünkhöz, egy hihetetlen szuper, családias csapatba keresünk

pénzügyi asszisztens

munkakörbe Téged, amennyiben úgy érzed,hogy:

  • a gyógyszeripari adatbázisok kezelése és Excelben történő vezetése nem jelent kihívást
  • képes lennél gyógyszerkészítmények költségeit elemezni, megtalálni a bakikat és segíteni a céget a meglátásaiddal
  • angol nyelven képes vagy egy idegen ország beszállítójával is beszélgetni, együttműködni

Ne aggódj, nem várja el senki, hogy mindent azonnal tudj, a betanítás lehetősége adott, viszont középfokú végzettséget, illetve az angol és Excel tudást hoznod kell magaddal. Angolul minimum társalgási szintet várunk el tőled szóban és írásban, melyet az interjún tesztelni is fogunk.

A jófej csapat mellett, ami már adott:

  • negyedéves bónuszokat
  • kimagasló alapbért
  • utazási támogatást
  • céges csapatépítőket
  • cafeteriát, és minden földi jót megkaphatsz, ha vállalod, hogy napi 8 órát dolgozol.

Jelentkezz fényképes önéletrajzod csatolásával.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre