Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • NI Hungary Kft.
  • Magyarország
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az NI Hungary Kft. Pénzügyi asszisztens munkakörbe keres munkatársat, akinek feladata a pénzügy csoport tagjaként a globális tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása lesz. Az NI Hungary Kft. több, mint 40 fős Pénzügy csapatában minden tehetséges és szakmai fejlődését szem előtt tartó munkavállaló megtalálhatja azt a kihívást és magas szintű szakmai munkát, amely fontos ahhoz, hogy igazán jól érezzük magunkat a szakmánkban és a munkahelyen.

Feladatok:

  • A globális pénzügyi vezető asszisztensi támogatása
  • Elemzések, kimutatások, prezentációk készítése
  • Megbeszélések, konferenciahívások előkészítése és szervezése
  • A pénzügyi csapat munkáját támogató események szervezése, koordinálása
  • Feladatok státuszának monitorozása, határidők figyelése
  • Egyetemi kapcsolattartás a pénzügyi terület képviseletében
  • Fordítások készítése

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office széleskörű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Precizitás, jó szervezőképesség
  • Feddhetetlenség és bizalom

Előnyt jelent

  • 2-3 éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • Átfogó pénzügyi feladatok, folyamatok megismerése
  • Rugalmas munkaidő, napi 6 órás munkavégzéssel
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, határozott idejű szerződéssel

Részleg

Pénzügy

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre