Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Szakmunkásállások.hu
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Az angol nyelvi kommunikáció a zsebedben van, barátok vagytok az Excellel és Budapesten keresed az álom melót. Amennyiben ez a mondat igaz rád, nem is kell tovább keresned, mert már jelentkezhetsz is.

X. kerületi gyógyszeripari partnerünkhöz, egy hihetetlen szuper, családias csapatba keresünk

pénzügyi asszisztens

munkakörbe

Téged, amennyiben úgy érzed hogy:

  • a gyógyszeripari adatbázisok kezelése és Excelben történő vezetése nem jelent kihívást
  • képes lennél gyógyszerkészítmények költségeit elemezni, megtalálni a bakikat és segíteni a céget a meglátásaiddal
  • angol nyelven képes vagy egy idegen ország beszállítójával is beszélgetni, együttműködni

Ne aggódj, nem várja el senki, hogy mindent azonnal tudj, a betanítás lehetősége adott, viszont középfokú végzettséget, illetve az angol és Excel tudást hoznod kell magaddal. Angolul minimum társalgási szintet várunk el tőled szóban és írásban, melyet az interjún tesztelni is fogunk.

A jófej csapat mellett, ami már adott, negyedéves bónuszokat, kimagasló alapbért, utazási támogatást, céges csapatépítőket, cafeteriát, és minden földi jót megkaphatsz, ha vállalod, hogy napi 8 órát dolgozol.

Az a kérdés, hogy gondolkozni és állást keresni szeretnél, vagy inkább jól érezni magad valahol, ahol megbecsülnek? Ha az utóbbit keresed, akkor  jelentkezz!

Jelentkezz, mi azt tudjuk Neked ígérni, hogy 24 órán belül felkeresünk. Vége annak, hogy hetekig várnod kell, itt ez azonnali lehetőség!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre