Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Rotavill Ker Kft.
  • Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 14 napja lejárt

ROTAVILL Kft.

A Rotavill Kft-t alapítói 1992-ben hívták életre azzal a céllal, hogy a régióban a villamossági cikkek legszélesebb választékát kínálja a vásárlóknak. Az alapítás óta eltelt évek alatt a Rotavill Kft. Komárom-Esztergom megye piacvezető kis- és nagykereskedelmévé nőtte ki magát ezen a piacon!

Cégünk

pozíció betöltésére keres munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő és bejövő számlák könyvelésre való előkészítése
  • Követelés kezelése
  • Banki utalások kezelése
  • Könyvelőkkel való kapcsolattartás
  • Főpénztár kezelése
  • Levelezés, postázás
  • A napi adminisztrációs munka elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagy munkabírás
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Tatabánya, 2800 Károlyi Mihály út 1.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre