Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Prop Club Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Szeretnél filmes cégnél dolgozni? Itt a lehetőség!

A Prop Club főállású

pénzügyi asszisztenst

keres

A munkakör fő feladatai:

  • film és reklám produkcióinkon végzett munkáink elszámolása
  • projektkasszák kezelése
  • projekthez kapcsolódó utalások kezelése
  • produkciókon dolgozó kollégák napidíjainak elszámolása és kifizetése
  • valamint éves pénzügyi tervezés, tervadatok összehasonlítása a tényadatokkal, és ezekből rövid jelentések készítése

Az ideális jelölt határozott, pontos és határozottan megköveteli a pontosságot másoktól is.

Elvárás:

  • a hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • a szakirányú végzettség és az angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • az értelmes feladat laza,jó hangulatú csapatban,
  • versenyképes fizetés, és elvarázsolt munkakörnyezet, annak minden előnyével és hátrányával.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk.

A jelentkezés határideje 2019. május 30.

A Prop Clubról:

A Prop Club a magyar filmipar egyik legnagyobb és legismertebb látványtervező és berendező csapata. Elsősorban filmes produkcióklátványtervezésével, berendezésével és kellékek bérbeadásával foglalkozik. További infó: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre