Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

Pénzügyi asszisztenst keresünk rugalmas beosztásban Budapesti munkahelyen. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladat:

  • céges könyvelés elősegítése
  • excel táblázatok, kimutatások készítése
  • napi rutin feladatok elvégzése

Kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • budapesti szállás lehetőség

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • szakmai tapasztalat
  • megbízható, lojális személyiség

Jelentkezni fényképes önéletrajz melléklettel lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre