Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Autonet Import Magyarország Kft
  • Győr-Moson-Sopron, Győr
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársakat keres az alábbi munkakörbe győri telephelyére:

Feladatok:

  • Pénztár kezelés.
  • Szállítmány elszámoltatás, gépkocsivezetők befizetéseinek kezelése.
  • Gépkocsivezetők által befizetett összegek vevői folyószámlára való könyvelése.
  • Számlák, szállítólevelek szkennelése a központi adatbázisba.
  • A különböző szállítási dokumentumok előkészítése a központi könyvelés számára (szortírozás, sorba rendezés).
  • Folyószámla egyeztetés a telephelyhez kötött vevőkkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű informatikai tudás (főleg Excel).
  • Pénzügyi tapasztalat előny.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Cafeteria és bejárási támogatás.
  • Szakmai képzések.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert, stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát bérigény megjelöléssel.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre