Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • Company_icon Market Építő Zrt.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 104 napja lejárt

A Property Market Kft. a Market Cégcsoport tagja, ingatlanfejlesztésre szakosodott leányvállalata. Kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalóknak kínál munkalehetőséget

pozícióba.

FELADATOK:

  • Számlázási feladatok: bejövő számlák rögzítése, ellenőrzése; kimenő számlák adminisztrációja
  • Számlák igazoltatása, jóváhagyatása
  • Könyvelésre kerülő anyag adminisztrációja, előkészítése
  • Kimenő, bejövő levelek iktatása az adminisztrációs rendszerben
  • Netbank kezelése, kivonatok könyvelése
  • Számla és egyéb banki utalások előkészítése
  • Általános irodai feladatok ellátása: vendégek fogadása, útbaigazítása, tárgyalók rendben tartása
  • Kisforgalmú házipénztár kezelése, könyvelése
  • Irodavezető helyettesítése évi 1-2 alkalommal

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi beállítottság
  • Legalább 1 éves releváns pénzügyi tapasztalat
  • Igényes, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Együttműködés, gyorsaság
  • Rugalmasság
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, magabiztos MS Excel tudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
  • Motivált, vidám csapat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre