Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

  • Az álláshirdetés ma lejár

Modern munkakörnyezetű, szegedi telephelyű építőipari partnerünkhöz keresünk pénzügyi adminisztrátor munkatársat. A cég kb. 50 fős, családias, a könyvelés és bérszámfejtés kiszervezve zajlik, a leendő kollégának ezek előkészítését kellene végezni. Pénzügyi végzettség nem elvárás, de előny. Ajánljuk ezt a pozíciót, ha adminisztratív munkát keres, és szívesen vállalna felelősségteljes feladatokat.

Feladatok:

  • elektronikus utalások lebonyolítása;
  • beérkező számlák rendszerezése a könyvelés számára;
  • kimenő számlák készítése elektronikus számlázó programmal;
  • szerződések, teljesítésigazolások készítése minta alapján;
  • jelenléti ívek előkészítése a bérszámfejtés részére, órabéres rendszer;
  • bérek kiosztása;
  • könyveléssel, bérszámfejtéssel kapcsolattartás;
  • pénztár vezetése;
  • alkalmanként fedezetkezelés;
  • adminisztráció.

Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-16:00.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Excel ismeret;
  • versenyszférában szerzett munkatapasztalat;
  • precizitás.

Előny:

  • pénzügyi végzettség;
  • építőipari cégnél szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés;
  • modern, kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • családias légkör.

Jelentkezni lehet a Jelentkezem gombra kattintva feltöltött önéletrajzzal, és az űrlapot kitöltve.

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre