www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.

A kategóriás irodaházak üzemeltetésével foglalkozó vállalathoz adminisztratív munkatársat keresünk pénzügyi osztályra

augusztus végéig

Feladatok:
  • Adminisztrációs és asszisztensi munka ellátása a cég pénzügyi osztályán
  • Számlák iktatása, lefűzése, archiválása
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Fénymásolás, iktatás, posta kezelése
Elvárások:
  • Min. érettségi
  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok pénzügyi, gazdasági területen előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelv ismerete
Juttatások:

Egyéb:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órás beosztásban
  • Határozott idejű munkavégzés 2016. augusztus 31-ig
  • Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Jelentkezését várjuk E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -