Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Pénzügyi adminisztratív munkatárs (VIII. kerület) - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, VIII. kerület
  • A hirdetés 110 napja lejárt

Pénzügyi adminisztratív munkatárs

Partnerünk a világ egyik legnagyobb, leggyorsabban fejlődő és legdinamikusabb pénzügyi intézménye.
Csapatukba várjuk diákok jelentkezését pénzügyi adminisztratív munkakörbe.

Feladatok:

  • Az informatika területen számlák, megrendelők, teljesítés igazolások, igazgatósági határozatok, szerződések rögzítése és nyilvántartása
  • Számlák előkontírozása, szükséges kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton (aktív/passzív)
  • Excel alapismeretek
  • Számviteli/könyvviteli alapismeretek

Munkaidő: hétköznaponként 08:00-tól 17:00-ig

Heti óraszám:
20 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Budapest VIII. kerület

Fizetés:
Br. 1165 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
VIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre