www.cvonline.hu

Pénzügyi – gazdasági munkatárs

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.21.
Jelentkezési határidő: 2015.07.13.

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

-          pénzügyi folyamatok elsajátítása, könyvelői tevékenység ellátása

-          ügyfelekkel, bankokkal történő kapcsolattartás

-          napi folyósítások elkészítése

-          napi, heti és havi zárási feladatok elvégzése mind faktor, mind hitel területek vonatkozásában

-          számlák kiállítása az ügyfelek részére

-          banki terminálok használata

-          utalások indítása, faktor és hitel rendszerben pénzügyi tranzakciók rögzítése

-          ügyfél elszámolások összeállítása

-          napi, havi zárási munkálatok elkészítése

-          bér-, és tárgyi eszköz elszámolások elvégzése, szállítói számlák igazoltatása, főkönyvi elszámolása, utalás előkészítése

-          közreműködés a negyedéves felügyeleti jelentés elkészítésében

Elvárások:

-          közép-, vagy felsőfokú közgazdasági végzettség

-          minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat

-          felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-          mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent

-          nyitottság

-          rendszerszintű logikus gondolkodás

-          kreativitás

-          hatályos adózási-, és számviteli jogszabályok ismerete

Egyéb:

-          munkaidő: napi 8 óra

-          munkavégzés helye: II. kerület, Bimbó utca

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő